My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Gessi 316 Built-in Mixer with spout Cesello, without waste 708 Copper Brushed Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Gessi 316 Built-in Mixer with spout Cesello, without waste 708 Copper Brushed

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 54486/708 GESSI

Gessi 316 Built-in Mixer with spout Cesello, without waste 708 Copper Brushed

0 vlerësime

Rubinetë dhe mikser me montim në mur, pa kulluese. Made in Italy.

 

Koleksioni 316 Cesello përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 54198/239

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

664.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 16.5 × 21 × 6.8 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Copper Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

316 CESELLO

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping