...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Noke Concealed shower set with overhead, mixer and handshower Glossy Chrome Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
310

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: NK3260 FLAMINIA

Noke Concealed shower set with overhead, mixer and handshower Glossy Chrome

0 vlerësime

Set dushi, me cilësi të lartë italiane. I përbërë nga koka, mikseri dhe dushi i dorës.

Koleksioni Noke përbëhet nga:

2 ngjyra (Chrome / Black)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,224.00 zbritje -10% 1,101.60

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1 cop në stok.
cop
Dimensions 400 × 340 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

NOKE

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

ORIGJINA

Italia