My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Noke Concealed bath set with spout, mixer and hand-shower Glossy Chrome Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Noke Concealed bath set with spout, mixer and hand-shower Glossy Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: NK3290 FLAMINIA

Noke Concealed bath set with spout, mixer and hand-shower Glossy Chrome

0 vlerësime

Set dushi, me cilësi të lartë italiane. I përbërë nga rubineta, mikseri dhe dushi i dorës.

 

Koleksioni Noke përbëhet nga:

2 ngjyra (Chrome / Black)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

770.00 zbritje -10% 693.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 20.5 × 18 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

NOKE

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping