My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Goccia Shower set, outlet, shower hook and handshower 031 Chrome Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Goccia Shower set, outlet, shower hook and handshower 031 Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 33773/031 GESSI

Goccia Shower set, outlet, shower hook and handshower 031 Chrome

0 vlerësime

Set dushi i përbërë nga dushi i dorës, mbajtësja e dushit të dorës dhe dalja e ujit. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia Shower përbëhet nga:

7 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Copper / Black metal / Copper brushedBlack metal brushed)

3 struktura (mat, gjysmë-shkëlqim, shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

423.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
Dimensions 6.8 × 7.5 × 24.3 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

GOCCIA SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping