My Cart

Your cart is empty.

SKU: 53079/031 GESSI

Rettangolo Built-in mixer, two-way, automatic diverter 031 Chrome

Mikser termostatik dushi, me dy kahje dhe devijues automatik. Made in Italy.

 

Koleksioni Rettangolo Bath përbëhet nga:

4 ngjyra (Chrome / Black XL / Black metal brushed / Copper brushed)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 44673/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

283.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 22 × 6.8 × 14 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

RETTANGOLO BATH

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping