My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Rettangolo Wall-mounted thermostatic mixer, showerhead, handshower 031 Chrome Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Rettangolo Wall-mounted thermostatic mixer, showerhead, handshower 031 Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 23447/031 GESSI

Rettangolo Wall-mounted thermostatic mixer, showerhead, handshower 031 Chrome

0 vlerësime

Dush termostatik me montim në mur, që përmbanë kokën e dushit dhe dushin e dorës. Made in Italy.

 

Koleksioni Rettangolo Bath përbëhet nga:

4 ngjyra (Chrome / Black XL / Black metal brushed / Copper brushed)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

2,219.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP
Dimensions 14 × 51.2 × 106 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

RETTANGOLO BATH

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping