My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Ispa Bath Three-hole bath mixer with diverter, flexibile hose 1.5m 031 Chrome Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Ispa Bath Three-hole bath mixer with diverter, flexibile hose 1.5m 031 Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 41043/031 GESSI

Ispa Bath Three-hole bath mixer with diverter, flexibile hose 1.5m 031 Chrome

0 vlerësime

Mikser vaske, me devijues dhe gyp fleksibil, me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Ispa Bath&Shower përbëhet nga:

3 ngjyra (Chrome / Gold / Mirror steel)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

747.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 25 × 8.6 × 15.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

ISPA BATH&SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping