My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Ispa Bath Bath spout with separate control 031 Chrome. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Ispa Bath Bath spout with separate control 031 Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 41103/031 GESSI

Ispa Bath Bath spout with separate control 031 Chrome

0 vlerësime

Rubinetë vaske, me kontrollues të veçantë. Made in Italy.

 

Koleksioni Ispa Bath&Shower përbëhet nga:

3 ngjyra (Chrome / Gold / Mirror steel)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

356.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 12 × 20.3 × 12 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

ISPA BATH&SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping