My Cart

Your cart is empty.

SKU: 63002/031 GESSI

Hi-Fi Compact Thermostatic mixer, one function, on/off button 031 Chrome

Mikser termostatik me montim në mur, me një funksion dhe butonin on/off. Made in Italy.

 

Koleksioni Hi-Fi përbëhet nga:

10 ngjyra (Chrome / Aged bronze / White CN / Black XL / Black metal brushed / Copper brushed / Antique Brass / Warm bronze brushed / Brushed brass / Gold PVD)

5 variacione (Compact / Linear / Mixer / Shelf / Shower)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt 63001/031

 

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

801.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 20 × 16 × 4.7 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

HI-FI

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping