My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Ispa Shower Sliding rail with handshower, hose and water outlet 031 Chrome Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Ispa Shower Sliding rail with handshower, hose and water outlet 031 Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 41142/031 GESSI

Ispa Shower Sliding rail with handshower, hose and water outlet 031 Chrome

0 vlerësime

Mbajtëse për dush të dorës përfshirë dushin e dorës, gypin fleksibil dhe daljen e ujit. Made in Italy.

 

Koleksioni Ispa Bath&Shower përbëhet nga:

3 ngjyra (Chrome / Gold / Mirror steel)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,529.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 6.5 × 12.6 × 80 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

ISPA BATH&SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping