My Cart

Your cart is empty.

SKU: 54483/239 GESSI

Gessi 316 Built-in Mixer with spout Cesello, without waste 239 Steel brushed

Rubinetë dhe mikser me montim në mur, pa kulluese. Made in Italy.

 

Koleksioni 316 Cesello përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 54198/239

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

404.00 zbritje -5% 384.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 16.5 × 15.6 × 6.8 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Steel brushed

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

316 CESELLO

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping