My Cart

Your cart is empty.

SKU: 44906/707 GESSI

Rettangolo Shower mixer, with spout, diverter, two-way 707 Black Metal Brushed

Mikser vaske me rubinetë dhe devijues. Made in Italy.

 

Koleksioni Rettangolo Bath përbëhet nga:

4 ngjyra (Chrome / Black XL / Black metal brushed / Copper brushed)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 44639/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,410.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 28.5 × 20 × 10 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black Metal Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

RETTANGOLO BATH

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping