SKU: 54037/707 GESSI

Gessi 316 Four-hole bath mixer with diverter, handshower 707 Black Metal Brush

Mikser vaske me katër vrima, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

 

Koleksioni 316 Bath&Shower përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1498.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 35 × 20 × 19.9 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black Metal Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

316 BATH&SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping