My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Inciso Handshower Set 707 Black Metal Brushed PVD Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Inciso Handshower Set 707 Black Metal Brushed PVD

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 58123/707 GESSI

Inciso Handshower Set 707 Black Metal Brushed PVD

0 vlerësime

Set dushi i përbërë nga dushi i dorës, mbajtësja e dushit të dorës dhe dalja e ujit. Made in Italy.

 

Koleksioni Inciso Shower përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

606.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

cop
Dimensions 6.5 × 8.4 × 27.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black Metal Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

INCISO SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping