My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Gessi 316 Sliding rail with handshower, outlet and hose 707 Black Metal Brushed Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Gessi 316 Sliding rail with handshower, outlet and hose 707 Black Metal Brushed

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 54045/707 GESSI

Gessi 316 Sliding rail with handshower, outlet and hose 707 Black Metal Brushed

0 vlerësime

Mbajtëse për dush të dorës përfshirë dushin e dorës dhe daljën e ujit. Made in Italy.

Koleksioni 316 Bath Shower përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,708.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 8.79 × 8 × 82.8 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black Metal Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

GESSI316 EXTRAS

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping