...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Hi-Fi Magnetic shower set, water outlet, 1,50m Darkflex hose 708 Copper Brushed Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
29213

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 63199/708 GESSI

Hi-Fi Magnetic shower set, water outlet, 1,50m Darkflex hose 708 Copper Brushed

0 vlerësime

Set dushi me magnet, me dalje për ujë dhe gyp fleksibil Darkflex me gjatësi 1.50m. Made in Italy.

Koleksioni Hi-Fi përbëhet nga:

10 ngjyra (Chrome / Aged bronze / White CN / Black XL / Black metal brushed / Copper brushed / Antique Brass / Warm bronze brushed / Brushed brass / Gold PVD)

5 variacione (Compact / Linear / Mixer / Shelf / Shower)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

782.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 66 × 55 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Copper Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

cop

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

HI-FI

SANITARI

Dush

ORIGJINA

Italia