...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Gessi 316 Three-hole bath mixer with diverter, handshower 708 Copper Brushed Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Gessi 316 Three-hole bath mixer with diverter, handshower 708 Copper Brushed

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 54043/708 GESSI

Gessi 316 Three-hole bath mixer with diverter, handshower 708 Copper Brushed

0 vlerësime

Mikser vaske me tri vrima, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

Koleksioni 316 Bath Shower përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,354.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
Dimensions 350 × 106 × 199 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Copper Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

GESSI316 EXTRAS

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

ORIGJINA

Italia