My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Gessi 316 Antilimestone handshower 708 Copper Brushed. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Gessi 316 Antilimestone handshower 708 Copper Brushed

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 54054/708 GESSI

Gessi 316 Antilimestone handshower 708 Copper Brushed

Dush i dorës, me cilësi të lartë italiane.

Koleksioni 316 Bath Shower përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

223.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 2.5 × 2.5 × 20.3 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Copper Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

316 BATH SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping