...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Gessi Spotwater Intreccio Wall-mounted Showerhead 708 Copper Brushed PVD Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Gessi Spotwater Intreccio Wall-mounted Showerhead 708 Copper Brushed PVD

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 57213/708 GESSI

Gessi Spotwater Intreccio Wall-mounted Showerhead 708 Copper Brushed PVD

0 vlerësime

Kokë dushi e lëvizshme, me montim në mur dhe me funksionet

Multi-spray, Rain, Mist dhe Waterfall. Made in Italy.

 

Koleksioni Spotwater përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

5 tekstura (Cesello / Flessa / Intreccio / Meccanica / Trame)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,510.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
Dimensions 79 × 180 × 162 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Copper Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

SPOTWATER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

ORIGJINA

Italia