My Cart

Your cart is empty.

SKU: 53089/031 GESSI

Rettangolo Built-in mixer with spout, without waste 031 Chrome

Rubinetë dhe mikser me montim në mur, pa kulluese. Made in Italy.

 

Koleksioni Rettangolo përbëhet nga:

4 ngjyra (Chrome / Black XL / Black Metal Brushed / Copper Brushed)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 44697/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

435.00 zbritje -5% 414.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 22 × 18.2 × 10 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

RETTANGOLO

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping