My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Inciso Four-hole Bath Mixer with diverter and handshower 031 Chrome Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Inciso+ Four-hole Bath Mixer with diverter and handshower 031 Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 58143/031 GESSI

Inciso Four-hole Bath Mixer with diverter and handshower 031 Chrome

0 vlerësime

Mikser vaske me katër vrima, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

Koleksioni Inciso+ përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat  / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,311.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 35 × 6.8 × 22.2 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

INCISO+

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping