My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Si Up Wall-mounted dual controls basin mixer, stop and go drain included Chrome Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Si Up Wall-mounted dual controls basin mixer, stop and go drain included Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: SI2042U FLAMINIA

Si Up Wall-mounted dual controls basin mixer, stop and go drain included Chrome

0 vlerësime

Rubinetë me montim në mur, me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni SI përbëhet nga:

1 ngjyrë (Chrome)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

607.00 zbritje -10% 546.30

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 20 × 14.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

SI

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping