My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Si Wall-mounted bath-tub set with dual controls, spout and handshower Chrome Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Si Wall-mounted bath-tub set with dual controls, spout and handshower Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: SI2081 FLAMINIA

Si Wall-mounted bath-tub set with dual controls, spout and handshower Chrome

0 vlerësime

Rubinetë dushi me montim në mur, Made in Italy. E përbërë nga rubineta dhe dushi i dorës.

Koleksioni SI përbëhet nga:

1 ngjyrë (Chrome)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

970.00 zbritje -10% 873.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 18 × 30 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

SI

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping