...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj SI Free-standing bath mixer with spout and handshower Chrome Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
SI Free-standing bath mixer with spout and handshower Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: SI2085 FLAMINIA

SI Free-standing bath mixer with spout and handshower Chrome

0 vlerësime

Rubinetë vaske me montim në dysheme, Made in Italy. E përbërë nga rubineta dhe dushi i dorës.

Koleksioni SI përbëhet nga:

1 ngjyrë (Chrome)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

2,098.00 zbritje -10% 1,888.20

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1 cop në stok.
cop
Dimensions 325 × 750 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

SI

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping