My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Inciso Bath spout with separate control 031 Chrome. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Inciso+ Bath spout with separate control 031 Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 58103/031 GESSI

Inciso Bath spout with separate control 031 Chrome

Rubinetë me montim në mur, me kontrollues të veçantë, Made in Italy.

 

Koleksioni Inciso+ përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat  / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

214.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 6.5 × 20.7 × 7.7 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

INCISO+

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping