My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Inciso Three-hole Basin Mixer with spout and pop-up waste 299 Black XL. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Inciso+ Three-hole Basin Mixer with spout and pop-up waste 299 Black XL

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 58111/299 GESSI

Inciso Three-hole Basin Mixer with spout and pop-up waste 299 Black XL

Rubinetë me montim në banak me kulluese, Made in Italy.

 

Koleksioni Inciso+ përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat  / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,081.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 26.8 × 18.9 × 14.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

INCISO+

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping