My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Inciso Five-hole Bath Mixer with diverter and handshower 299 Black XL Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Inciso+ Five-hole Bath Mixer with diverter and handshower 299 Black XL

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 58140/299 GESSI

Inciso Five-hole Bath Mixer with diverter and handshower 299 Black XL

0 vlerësime

Mikser vaske me pesë vrima, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

Koleksioni Inciso+ përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat  / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

2,006.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 45 × 24.4 × 22.2 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

INCISO+

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping