My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Inciso Thermostatic Mixer with two-way diverter 299 Black XL Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Inciso+ Thermostatic Mixer with two-way diverter 299 Black XL

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 58234/299 GESSI

Inciso Thermostatic Mixer with two-way diverter 299 Black XL

0 vlerësime

Mikser me montim në mur dhe devijues me dy kahje, Made in Italy.

 

Koleksioni Inciso+ përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat  / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 09269/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

886.00 zbritje -2% 867.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
Dimensions 14 × 9 × 21 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

INCISO+

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping