...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Inciso- Five-hole Bath Mixer with diverter and handshower 707 Black Metal Brushed PVD Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Inciso- Five-hole Bath Mixer with diverter and handshower 707 Black Metal Brush

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 58040/707 GESSI

Inciso- Five-hole Bath Mixer with diverter and handshower 707 Black Metal Brushed PVD

0 vlerësime

Mikser vaske me pesë vrima, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

 

Koleksioni Inciso- përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

2,457.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1 cop në stok.
cop
Dimensions 491 × 237 × 222 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black Metal Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

INCISO-

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

ORIGJINA

Italia