My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Goccia Shower set, outlet, shower hook and handshower 299 Black XL Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Goccia Shower set, outlet, shower hook and handshower 299 Black XL

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 33773/299 GESSI

Goccia Shower set, outlet, shower hook and handshower 299 Black XL

0 vlerësime

Set dushi i përbërë nga dushi i dorës, mbajtësja e dushit të dorës dhe dalja e ujit. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia Shower përbëhet nga:

7 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Copper / Black metal / Copper brushedBlack metal brushed)

3 struktura (mat, gjysmë-shkëlqim, shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

572.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP
Dimensions 6.8 × 7.5 × 24.3 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

GOCCIA SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping