My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Ingranaggio Thermostatic mixer, two-way diverter 299 Black XL Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Ingranaggio Thermostatic mixer, two-way diverter 299 Black XL

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 63333/299 GESSI

Ingranaggio Thermostatic mixer, two-way diverter 299 Black XL

0 vlerësime

Mikser dushi termostatik me montim në mur dhe me dy kahje nga koleksioni Ingranaggio. Made in Italy

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

811.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

INGRANAGGIO

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping