SKU: 58142/299 GESSI

Inciso Sliding rail with handshower and water outlet 299 Black XL

Mbajtëse për dush të dorës përfshirë dushin e dorës dhe daljen e ujit. Made in Italy.

 

Koleksioni Inciso Shower përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

872.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

1 COP në stok.
COP
Dimensions 11.5 × 7.7 × 84.1 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

INCISO SHOWER

SANITARI

Dush

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping