...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Inciso Handshower Set Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
9951

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 58123/299 GESSI

Inciso Handshower Set

0 vlerësime

Set i dushit i përbërë nga dushi i dorës, mbajtësi i lëvizshëm për dush të dorëes dhe dalje të ujit. Made in Italy.

Koleksioni Inciso Shower përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

479.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 65 × 84 × 275 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

INCISO SHOWER

SANITARI

Dush

ORIGJINA

Italia