My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Rettangolo Three-hole bath mixer, diverter and handshower 299 Black XL Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Rettangolo Three-hole bath mixer, diverter and handshower 299 Black XL

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 53043/299 GESSI

Rettangolo Three-hole bath mixer, diverter and handshower 299 Black XL

0 vlerësime

Mikser dushi me tri vrima, me devijues, dush të dorës dhe dalje të ujit. Made in Italy.

 

Koleksioni Rettangolo Bath përbëhet nga:

4 ngjyra (Chrome / Black XL / Black metal brushed / Copper brushed)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

985.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 25 × 9.4 × 22.2 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

RETTANGOLO BATH

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping