My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Ingranaggio Wall-mounted adjustable showerhead 299 Black XL Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Ingranaggio Wall-mounted adjustable showerhead 299 Black XL

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 63348/299 GESSI

Ingranaggio Wall-mounted adjustable showerhead 299 Black XL

0 vlerësime

Kokë e dushit me montim në mur dhe me kokë lëvizëse nga koleksioni Ingranaggio. Made in Italy

 

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

543.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

INGRANAGGIO

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping