My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj P – 70 Bianco Glossy 20 x 20 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
P - 70 Bianco Glossy 20 x 20

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 1055 Uncategorized

P – 70 Bianco Glossy 20 x 20

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë spanjoll. E përshtatshme për banjo, mure, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

25.00 zbritje -30% 17.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 20 × 20 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping