My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Tuli-Charme 4 Glossy 8mm 80 x 220 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Tuli-Charme 4 Glossy 8mm 80 x 220

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 6606 BARDELLI

Tuli-Charme 4 Glossy 8mm 80 x 220

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, enterier, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Seti Tuli-Charme 4 përbëhet nga 20 pllaka dekorative të formatit 20x20cm.

Dimensioni i setit është 80×220 cm.

1 trashësi (8mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

367.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

1 set në stok.
set
Dimensions 20 × 20 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

set

KOLEKSIONI

TULI-CHARME

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping