...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Il Bosco Dei Cervi 1 Bianco Extra 8mm 20 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Il Bosco Dei Cervi 1 Bianco Extra 8mm 20 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: BC00120 BARDELLI

Il Bosco Dei Cervi 1 Bianco Extra 8mm 20 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Seti Il Bosco dei Cervi 2 përbëhet nga 11 pllaka dekorative të formatit 20×20 cm.

1 trashësi (8mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

193.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

3 cop në stok.
cop
Dimensions 8 × 20 × 20 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

IL BOSCO

SASIA

1,00

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping