My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Zero Bianco Glossy 20 x 20 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Zero Bianco Glossy 20 x 20

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 1051 Uncategorized

Zero Bianco Glossy 20 x 20

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, enterier, kuzhinë, banjo, dhoma gjumi dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

25.00 zbritje -30% 17.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2
Dimensions 20 × 20 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping