My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Tuli-Charme 3 Glossy 8mm 60 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Tuli-Charme 3 Glossy 8mm 60 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 6605 BARDELLI

Tuli-Charme 3 Glossy 8mm 60 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, enterier, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Seti Tuli-Charme 2 përbëhet nga 15 pllaka dekorative të formatit 20×20 cm.

Dimensioni i setit është 60×180 cm.

1 trashësi (8mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

336.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

set
Dimensions 20 × 20 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

set

KOLEKSIONI

TULI-CHARME

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping