...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Cuban Black 1 Glossy 8mm 40 x 40 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Cuban Black 1 Glossy 8mm 40 x 40

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 6633 BARDELLI

Cuban Black 1 Glossy 8mm 40 x 40

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, veshje, enterier, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Seti Cuban Black 7 përbëhet nga 7 pllaka dekorative të formatit 20×20 cm.

Dimensioni i setit është 20×140 cm.

1 trashësi (8mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

216.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

set
Dimensions 8 × 20 × 20 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

set

KOLEKSIONI

CUBAN BLACK

SASIA

1,00

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping