SKU: 33684/299 GESSI

Goccia Built-in mixer with spout, without waste 299 Black XL

Rubinetë dhe mikser me montim në mur, pa kulluese. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia përbëhet nga:

7 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Copper / Black metal / Copper brushedBlack metal brushed)

3 struktura (mat, gjysmë-shkëlqim, shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 33687/031.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

 

584.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 11.5 × 21.5 × 14.85 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

KOLEKSIONI

GOCCIA

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping