My Cart

Your cart is empty.

SKU: 44604/299 GESSI

Rettangolo Built-in Mixer, two-way automatic diverter 299 Black XL

Mikser me montim në mur, me një kahje dhe devijues automatik. Made in Italy.

 

Koleksioni Rettangolo përbëhet nga:

4 ngjyra (Chrome / Black XL / Black Metal Brushed / Copper Brushed)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 44673/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

410.00 zbritje -5% 390.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 14 × 7.4 × 22 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

RETTANGOLO

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping