My Cart

Your cart is empty.

41 Produkte

Me Mattonelle Margherita, Mutina ka punuar me ngjyra, së bashku me artisten Nathalie Du Pasquier, duke krijuar një projekt kompleks me një përzierje të ndryshme shprehëse estetike dhe formale.

Koleksioni karakterizohet nga një koncept i dyfishtë: nga njëra anë, një stil i thjeshtë, minimalist, i dukshëm në elementet me njëngjyrëshe, dhe nga ana tjetër, një qasje e guximshme, krijuese, e karakterizuar nga një larmi e madhe grafike. Në total koleksioni është i përbërë nga 41 pllaka të krijuara me dorë, të disponueshme në dy madhësi.
Koleksioni karakterizohet nga një koncept i dyfishtë: nga njëra anë, një stil i thjeshtë, minimalist, i dukshëm në elementet me njëngjyrëshe, dhe nga ana tjetër, një qasje e guximshme, krijuese, e karakterizuar nga një larmi e madhe grafike. Në total koleksioni është i përbërë nga 41 pllaka të krijuara me dorë, të disponueshme në dy madhësi.

Koleksioni i Nathalie du Pasquier nga Mutina është perfekt për hapësira të vogla, me dysheme dhe mure të mbuluara plotësisht me grafikë të ndryshme; ose një mur të plotë në një kuzhinë me pamje amerikane; apo edhe si një dysheme në qëndrimin ditor të një shtëpie verore.

Është perfekte për të ecur zbathur brenda një Vilë të bukur siçiliane, por edhe me pantofla në katin e dhjetë të një ndërtese në Cinisello Balsamo. Pllakat e koleksionit mund të kombinohen në shumë mënyra, ashtu si qeramika e modës së vjetër, por ato janë gjithashtu jashtëzakonisht bashkëkohore, pa marrë parasysh modat që kalojnë

Mattonelle Margherita Catalogue
Download
Kujdesi dhe mirëmbajtja
Download

Mattonelle Margherita Technical Data

Test Method
Reference Value
Declared Value
Download
5.0 nga 5 yje

5 yje
4
4 yje
0
3 yje
0
2 yje
0
1 yll
0

Ju lutemi ndani përvojen tuaj MATTONELLE Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Mattonelle cover

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Filterat

Hapësira:
--

Ngjyra:
--

Struktura:
--

Dimensioni:
--

Efekti:
--

Hapësirat

Ngjyrat

 • Bardhe
 • Gjelber
 • Kuqe
 • Kalter
 • Zeze
 • Ngjyra-ngjyra

Struktura

Efekti

Dimensioni

Çmimi

174.00 €
205.50 €
Filtrimi

Hapësirat

Ngjyrat

 • Bardhe
 • Gjelber
 • Kuqe
 • Kalter
 • Zeze
 • Ngjyra-ngjyra

Struktura

Dimensioni

Efekti

Çmimi

174.00 €
205.50 €
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping