My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Mattonelle Margherita Parallel Black Matte 10mm 20.5 x 10.1 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Mattonelle Margherita Parallel Black Matte 10mm 20.5 x 10.1

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: NDM97 MUTINA

Mattonelle Margherita Parallel Black Matte 10mm 20.5 x 10.1

0 vlerësime

Pllaka dekorative nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

Koleksioni Mattonelle Margherita përbëhet nga:

5 ngjyra bazike (White / Black / Terracotta / Green / Blue)

33 ngjyra me dizajn (Patterns)

2 dimensione (20.5 x 20.5 / 10.1 x 20.5)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

205.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 10 × 20 × 10 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Ngjyra-ngjyra

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

0,67

KOLEKSIONI

MATTONELLE

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping