SKU: 57241/726 GESSI

Gessi Spotwater Trame Wall-mounted Showerhead 726 Warm Bronze Brushed PVD

Kokë dushi e lëvizshme, me montim në mur dhe me funksionet

Multi-spray, Rain, Mist dhe Waterfall. Made in Italy.

 

Koleksioni Spotwater përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

5 tekstura (Cesello / Flessa / Intreccio / Meccanica / Trame)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1303.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 7.9 × 18 × 16.2 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Warm Bronze Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

SPOTWATER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping