My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Gessi 316 Darkflex flexible hose 726 Warm Bronze Brushed PVD Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Gessi 316 Darkflex flexible hose 726 Warm Bronze Brushed PVD

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 54137/726 GESSI

Gessi 316 Darkflex flexible hose 726 Warm Bronze Brushed PVD

0 vlerësime

Gyp fleksibil për dush të dorës. Made in Italy.

Koleksioni 316 Bath Shower përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

84.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 150 cm
LLOJI

Sanitari

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

316 BATH SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

NGJYRA

Warm Bronze Brushed PVD

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping