My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Hi-Fi Shelf Thermostatic mixer, three functions, on/off button 726 Warm Bronze Brushed Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
29309

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 63024/726 GESSI

Hi-Fi Shelf Thermostatic mixer, three functions, on/off button 726 Warm Bronze Brushed

0 vlerësime

Mikser termostatik me montim në mur, me tri funksione dhe butonat on/off. Made in Italy.

Koleksioni Hi-Fi përbëhet nga:

10 ngjyra (Chrome / Aged bronze / White CN / Black XL / Black metal brushed / Copper brushed / Antique Brass / Warm bronze brushed / Brushed brass / Gold PVD)

5 variacione (Compact / Linear / Mixer / Shelf / Shower)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt 63023/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

3,332.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP
Dimensions 48 × 6.4 × 16.4 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Warm Bronze Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

HI-FI

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping