SKU: 54038/726 GESSI

Gessi 316 Two-way Shower Mixer,diverter,outlet,handshower 726 Warm Bronze Brushed PVD

Mikser me montim në mur, me dy kahje, dush të dorës dhe dalje të ujit. Made in Italy.

 

Koleksioni 316 Bath&Shower përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

914.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 26.5 × 10.1 × 28.4 cm
LLOJI

Sanitari

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

316 BATH&SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

NGJYRA

Warm Bronze Brushed PVD

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping