My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Una Semi-inset wc with S/P trap White Glossy Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Una Semi-inset wc with S/P trap White

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: UNA/WC FLAMINIA

Una Semi-inset wc with S/P trap White Glossy

0 vlerësime

Guacë pjesërisht e futur në banak, me cilësi të lartë italiane.

Koleksioni Una përbëhet nga:

3 ngjyra (White / Black / Milky white)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Ky produkt plotësohet me kapakun UNACW02 dhe banakun UNA75WB / UNA135WB / UNA200WB

Gypi i pastrimit është pajisje opsionale UNA2561.

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

553.00 zbritje -10% 497.70

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP
Dimensions 37.4 × 52 × 43 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

White

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

UNA

SASIA

1,00

SANITARI

Guaca

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping